Jūsų IT partneris

Altic - Lietuvos ir Švedijos IT paslaugų įmonių grupė, įkurta 2016-ais metais. Tikime, kad ateitis priklauso tiems, kurie sugebės suderinti naujausias technologijas ir geriausias žmogaus savybes.
Altic (buv. Alantic) įkūrėjai ir darbuotojai įgavo patirtį dirbdami didžiausiose Pabaltijo ir Skandinavijos telekomunikacijų bei IT paslaugų įmonėse, valdė IT didelėse verslo įmonių grupėse, bendrovės komandą sudaro patyrę profesionalai su ne mažesne kaip 10 metų patirtimi IT, telekomunikacijose ir verslo valdyme.
Šias žinias ir kompetencijas Altic apjungėme į vieną idėją - pakelti IT paslaugų galimybes, naudą ir kokybę į naują lygį.
Savo pažadus grindžiame pažangiais įrankiais ir technologijomis, automatizacija ir dirbtiniu intelektu (DI).

85
Aptarnaujamų klientų
200
Prižiūrimų serverių
2700
Prižiūrimų kompiuterių ir mobilių įrenginių
800
TB duomenų kiekis duomenų sandėliuose

Esame patyrę ir sertifikuoti specialistai

Mūsų specialistų kompetencijas patvirtina sertifikatai: ITIL, CGEIT, CISA, COBIT, OCP, MCITP DBA, Azure Data Engineer, Azure Data Scientist ir kiti

Marijus Strončikas

Partneris | Direktorius

Martynas Špokas

Partneris | Data & AI | Plėtra

Marek Dyl

Partneris | IT paslaugos

Martynas Arėška

Partneris | Pardavimai

Naujienos
Daugiau naujienų
Tapome Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos nariais

Tapome Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos nariais

Mums garbė prisijungti prie Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos. Suprasdami besiplečiančią DI srities svarbą kartu su visos Lietuvos dirbtinio intelekto bendruomene norime prisidėti kuriant geresnę šalies aplinką, vystant mokslinius tyrimus, kurie leis adaptuoti DI sprendimus versle ir viešajame sektoriuje.

Skaityti plačiau

2022-01-03

Skaityti mažiau
DI apdovanojimai 2021

DI apdovanojimai 2021

Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos organizuotuose metų apdovanojimuose „DI apdovanojimai 2021 / AI Awards 2021“ buvome nuominuoti apdovanojimui kategorijoje “Metų dirbtinio intelekto įmonė”.

Skaityti plačiau

2021-12-28

Skaityti mažiau

Atsakysime į visus Jūsų klausimus

Susisiekti