Jūsų IT partneris

Altic - Lietuvos ir Švedijos IT paslaugų įmonių grupė, įkurta 2016-ais metais. Tikime, kad ateitis priklauso tiems, kurie sugebės suderinti naujausias technologijas ir geriausias žmogaus savybes.
Altic (buv. Alantic) įkūrėjai ir darbuotojai įgavo patirtį dirbdami didžiausiose Pabaltijo ir Skandinavijos telekomunikacijų bei IT paslaugų įmonėse, valdė IT didelėse verslo įmonių grupėse, bendrovės komandą sudaro patyrę profesionalai su ne mažesne kaip 10 metų patirtimi IT, telekomunikacijose ir verslo valdyme.
Šias žinias ir kompetencijas Altic apjungėme į vieną idėją - pakelti IT paslaugų galimybes, naudą ir kokybę į naują lygį.
Savo pažadus grindžiame pažangiais įrankiais ir technologijomis, automatizacija ir dirbtiniu intelektu (DI).

85
Aptarnaujamų klientų
200
Prižiūrimų serverių
2700
Prižiūrimų kompiuterių ir mobilių įrenginių
800
TB duomenų kiekis duomenų sandėliuose

Esame patyrę ir sertifikuoti specialistai

Mūsų specialistų kompetencijas patvirtina sertifikatai: ITIL, CGEIT, CISA, COBIT, OCP, MCITP DBA, Azure Data Engineer, Azure Data Scientist ir kiti

Marijus Strončikas

Partneris | Direktorius

Martynas Špokas

Partneris | Data & AI | Plėtra

Marek Dyl

Partneris | IT paslaugos

Martynas Arėška

Partneris | Pardavimai

Naujienos
Daugiau naujienų
Sukurta VDI platforma nelegalaus darbo problemai spręsti panaudojant dirbtinį intelektą

Sukurta VDI platforma nelegalaus darbo problemai spręsti panaudojant dirbtinį intelektą

GovTech Lab Lithuania komanda padeda Lietuvos viešojo sektoriaus institucijoms išspręsti jų didžiausius iššūkius pasitelkiant į pagalbą pažangiausias Lietuvos IT įmones bei startuolius. Per 3-is GovTech veiklos metus 40 IT komandų ir 51 valstybinė organizacija dirbo prie 69 technologinių iššūkių, kuriant jiems sprendimus ar prototipus.

Skaityti plačiau

Apibendrindami savo pasiekimus ir atliktus darbus GovTech surengė pirmuosius Lietuvoje GovTech apdovanojimus.
Didžiuojamės, kad kartu su Valstybine darbo inspekcija mes buvome nominuoti tarp 3-jų geriausių sprendimų kategorijoje „Metų sėkmingiausio bendradarbiavimas‟ už sukurtą platformą, skirtą identifikuoti nelegalų darbą panaudojant viešai prieinamus duomenis ir dirbtinį intelektą, padedančią VDI inspektoriams ženkliai greičiau aptikti nelegalų darbą.
Didelis ačiū GovTech už tokį įvertinimą!

Skaityti mažiau
„Altic IT” apyvarta pernai augo daugiau nei du kartus

„Altic IT” apyvarta pernai augo daugiau nei du kartus

Dirbtinio intelekto ir IT priežiūros sprendimų bendrovė „Altic IT” metus baigė pasiekusi 1,62 milijono eurų apyvartą arba 2,5 karto didesnę nei 2020-ais, siekusią 0,65 milijono eurų bei uždirbo 0,24 milijono eurų pelno 2021-ais.


Skaityti plačiau

Kaip rašoma pranešime spaudai, bendrovės vadovo teigimu, augimą lėmė inovatyvūs IT paslaugų sprendimai, pergalės Lietuvos verslo vykdytuose konkursuose ir didėjantis susidomėjimas dirbtinio intelekto diegimo galimybėmis.
„Mažesni nei kiti, bet greitesni, lankstesni ir unikalūs, sutelkę geriausius – tokie pasitinkame šiuos metus. Praeiti metai buvo visapusiškai sėkmingi – išsigryninome veiklą, paslaugas, pertvarkėme įmonę ir skynėme pergales verslo pirkimuose”, – sako „Altic IT“ vadovas Marijus Strončikas.

Anot jo, pernai didelių bendrovės klientų portfelis augo daugiau nei 2 kartus.

M. Strončiko teigimu, praeiti metai buvo ypatingai reikšmingi bendrovei – buvo įkurtas dirbtiniu intelektu ir veiklos analizės grįstų sprendimų padalinys, siūlantis informacinių technologijų inovacijas, tarp kurio klientų jau tokios bendrovės kaip „Exleasingcar“, „cargoGO Logistics“ ir kitos Lietuvos įmonės.

Jis prognozuoja, kad dirbtinio intelekto (DI) pagalba naudosis vis daugiau bendrovių, pradedant valdančias e-parduotuves, baigiant tomis, kurios susiduria su dideliais duomenų srautais kitose veiklose.

Šiuo metu Lietuvos bendrovėje „Altic IT“ dirba 24 IT ir DI specialistai, kurių gretos nuo metų pradžios augo beveik per pus. Dalį kompetencijų bendrovė perka samdydama išorinėse ES rinkose. M. Strončiko teigimu, toks veiklos modelis įgalina itin operatyvų projektų valdymą ar įdiegimą, skirtingose situacijose bei skirtingose šalyse.

UAB „Altic IT“priklauso bendrai Lietuvos ir Švedijos įmonių grupei „Altic“. Informacinių technologijų (IT) priežiūros paslaugas, dirbtinio intelekto (DI), duomenų platformų, verslo analitikos paslaugas siūlanti grupė veikia ir Švedijoje. Per tris metus grupė planuoja pasiekti 5 milijonų eurų apyvartą, sukurti 40 naujų darbo vietų.

2022-02-01

Skaityti mažiau

Atsakysime į visus Jūsų klausimus

Susisiekti