Jūsų IT partneris

Altic - Lietuvos ir Švedijos IT paslaugų įmonių grupė, įkurta 2016-ais metais. Tikime, kad ateitis priklauso tiems, kurie sugebės suderinti naujausias technologijas ir geriausias žmogaus savybes.
Altic (buv. Alantic) įkūrėjai ir darbuotojai įgavo patirtį dirbdami didžiausiose Pabaltijo ir Skandinavijos telekomunikacijų bei IT paslaugų įmonėse, valdė IT didelėse verslo įmonių grupėse, bendrovės komandą sudaro patyrę profesionalai su ne mažesne kaip 10 metų patirtimi IT, telekomunikacijose ir verslo valdyme.
Šias žinias ir kompetencijas Altic apjungėme į vieną idėją - pakelti IT paslaugų galimybes, naudą ir kokybę į naują lygį.
Savo pažadus grindžiame pažangiais įrankiais ir technologijomis, automatizacija ir dirbtiniu intelektu (DI).

85
Aptarnaujamų klientų
200
Prižiūrimų serverių
2700
Prižiūrimų kompiuterių ir mobilių įrenginių
800
TB duomenų kiekis duomenų sandėliuose

Esame patyrę ir sertifikuoti specialistai

Mūsų specialistų kompetencijas patvirtina sertifikatai: ITIL, CGEIT, CISA, COBIT, OCP, MCITP DBA, Azure Data Engineer, Azure Data Scientist ir kiti

Marijus Strončikas

Partneris | Direktorius

Martynas Špokas

Partneris | Data & AI | Plėtra

Marek Dyl

Partneris | IT paslaugos

Martynas Arėška

Partneris | Pardavimai

Naujienos
Daugiau naujienų
Pasiektas Microsoft Gold partnerio lygis

Pasiektas Microsoft Gold partnerio lygis

Pasiektas aukščiausias Microsoft Gold Partner lygis (Gold Cloud Platform) Microsoft Azure debesijos platformoje – ALTIC suteikia galimybes diegti, migruoti ir prižiūrėti debesijos aplikacijas bei paslaugas mūsų klientams, taip įgalinant augimą ir naudas iš saugių bei patikimų debesijos sprendimų.


Skaityti plačiau

2021-10-11

Skaityti mažiau
Verslus Lietuvoje ir Švedijoje jungianti „Alantic“ tapo „Altic“ grupe

Verslus Lietuvoje ir Švedijoje jungianti „Alantic“ tapo „Altic“ grupe

Ne tik informacinių technologijų (IT) priežiūros paslaugas, bet ir dirbtinio intelekto (DI), verslo analitikos, kitus inovatyvius produktus klientams siūlanti UAB „Alantic“ jungia augančius verslus Lietuvoje bei Švedijoje. Pavadinimą pakeitusi ir „Altic“ grupe tapusi įmonė planuoja tolimesnę plėtrą kitose Europos Sąjungos šalyse bei augimą – per tris metus augti iki 5 milijonų eurų apyvartos, sukurti 40 naujų darbo vietų.

Skaityti plačiau

„Vis daugiau mūsų klientų naudojasi ne tik „klasikinėmis“ IT priežiūros paslaugomis, tačiau ir DI bei verslo analitikos sprendimais. Augame kurdami geriausius įrankius, nuolat automatizuojame procesus ir aptarnavimą, įmonių grupėje dirba tik aukštos kvalifikacijos ekspertai: tiek Lietuvoje, tiek Švedijoje“, - sako Marijus Strončikas, „Altic“ vadovas.
Anot jo, „Altic“ ženklas įtvirtina grupės patirtį ir žinias realizuojant itin sudėtingus projektus. „Dalį jų teko įgyvendinti per itin trumpą laiką, o kai kuriuos – ir ekstremaliomis sąlygomis, pavyzdžiui, pirmojo karantino Lietuvoje metu praėjusį pavasarį, kuomet neatidėliotinos pagalbos prireikė kertinėms mūsų valstybės įstaigoms ir institucijoms“, - prisimena „Altic“ grupės vadovas.
Bendrovės vadovas sako, kad apjungus tarpusavyje veikiančias įmones į grupę bus galima gerokai operatyviau vystytis, keistis žiniomis, ekspertais, o artimoje ateityje eiti į kitų šalių rinkas.
„Tikime, kad ateitis priklauso tiems, kurie sugebės suderinti naujausias technologijas ir geriausias žmogaus savybes. Šiuo keliu ir einame. Suprantame, jog šiuolaikiniai verslo poreikiai keičiasi nuolat, todėl esame pasirinkę pokyčiams pritaikytą technologijų architektūrą ir naudojame lanksčius debesų kompiuterijos sprendimus. Ir galiausiai – mes nebijome rizikuoti, siekdami geriausio rezultato savo klientams, tad pradėję verslo integraciją žengiame naują etapą“, - teigia M. Strončikas.
Anot jo, Švedijoje įsikūrusios bendrovės biuras jau pervadintas į „Altic“, o Lietuvoje naujas ženklas jau baigiamas registruoti.
Šiuo metu „Altic“ įmonėje Lietuvoje dirba 22 aukštos kvalifikacijos IT specialistai, Švedijoje - 15, kurių bendras skaičius per kelis artimiausius metus išaugs iki 70.
Bendrovė Lietuvoje per pirmus šešis šių metų mėnesius jau pasiekė visų praeitų metų apyvartą, iki metų pabaigos planuoja ją padidinti 2,5 karto, tuo tarpu per trejus metus planuoja išaugti iki 5 mln. eurų apyvartą turinčios verslo grupės.
Vidutinis darbuotojo atlyginimas - 3412 eurų per mėnesį (2021 m. birželio mėnesio duomenys).

„Altic“ grupės klientai Lietuvoje – „Mitnija“, „MODUS“ grupė, „CityBee“, „Kemi“, „Optikos pasaulis“, Vilnius international school, „Exleasingcar“, valstybės įmonė Turto bankas, Vilniaus miesto savivaldybės administracija, VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotis, Švedijoje – „Tele2“, „Vattenfall“, „Comhem“, „Eon“.

2021-09-14

Skaityti mažiau

Atsakysime į visus Jūsų klausimus

Susisiekti